Від фольку до джазу: жива музика в ресторанах Києва

Провести час перед телевізором – теж опція, загалом. Та чи не краще піти до закладу з живою музикою, де можна, до того ж, смачно поїсти і чемно випити? Уявіть лишень: приглушене світло, інструментальне тріо награє джазові стандарти, а ви – замовляєте чергову порцію сухого мартіні для себе і своєї пари. Звучить?

Маємо для вас ми маємо кілька місць, де мається якісна жива музика, смачна їжа і правильний алкоголь. Ну що – готові? Поїхали.

Остання барикада

Один з культових київських закладів. Не просто ресторан, а гастрономічний арт-простір. Страви – з локальних продуктів. Бар – виключно український. Музика – теж українська, аякже! Зокрема, в лютому очікуємо на етнік лаундж від гурту PRIMAVERA, акордеонну імпровізацію Олега Микитюка, електро фолк від КОЛО ДІЙ, вечір форепіанної музики від Валентина Кисиленка, українське ретро від Kyiv Orchestra Trio, бандура шоу зі Шпилястими Кобзарями, гурт ПАНИЧІ з фолк програмою і кавери на українські хіти від OLEKSA MED та Lost’n’Found.

Чекаємо на:

Let it snow Bandura show

Наталі Пічкур: Paris. Chanson. Accordion

Переглянути календар подій

Майдан Незалежності, біля Лядських воріт

ВАТРА

Is everybody in? The ceremony is about to begin! О, так, ВАТРА – не просто м’ясний ресторна з чудовими винами, сирами, стейками і BBQ. Це ще й місце для чарівних мистецьких дійств: на сцені з лінчевською червоною завісою. Хочете відчути себе героєм «Синього оксамиту» чи «Шосе в нікуди»? Тоді ви правильно обрали ресторацію. Щоп’ятниці та суботи тут звучить джаз, блюз та рок-н-рол. Лютий у ВАТРІ багатий на події: Max Tavrichesky проведе блюзовий вечір, Muzzette гратимуть джаз, а Stargazer і Acoustic&Beat зададуть жару з всесвітньо відомими хітами.

Переглянути календар подій

Городецького, 4Б

ЛЮБЧИК

Відірватись по-одеськи? Це можна. В ресторані Любчик вас почастують шедеврами одеської кухні і потішать музикою, що саме пасує до справжнього південноукраїнського застілля. Тріо Стас Контрабас заграють справжнього джазу, Wings duo – віолончель та гітара – гратимуть відомі хіти в авторському аранжуванні, Red Woods – незабутнє струнне тріо, створить відмінний настрій з інструментальним виконанням світової естрадної класики.

Переглянути календар подій

Воздвиженська, 10А

Канапа

Четвер і п’ятниця в Канапі – не просто будні. В ці дні канапа провадить свої знамениті музичні салони, представляючи гостям новий погляд на сучасну українську музику. Хочеться чогось незвичного – вам сюди.

Переглянути календар подій

Андріївський узвіз, 19А

 

Як бачимо, культурними подіями Київ багатий. Головне – знайти час, щоб усе відвідати. Натхнення вам!

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://kyivgastroguide.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/ukraina-kiev-sofiyskaya.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}