Seafood-сети в ресторанах Києва

Коли одного замовлення вистачить на двох або навіть чотирьох гостей. Коли одна страва – це калейдоскоп смаків та делікатесних продуктів. Коли залишилося просто обрати пляшку вина і все – сценарій вечора вже готовий.  Звісно, йдеться про сети делікатесних морепродуктів. Їх пропонують в кількох закладах Сім’ї ресторанів Дмитра Борисова. Ми підготували огляд всіх найцікавіших пропозицій.

Бессарабія

Сюди варто приходити не лише за плачиндами, вертутами, мітітеями, томленою бараниною, але й за свіжою чорноморською та річною рибою (до речі, з української риби тут роблять і тартари, і карпаччо, і навіть перуанське севіче) й смачними морепродуктами. Більше того, нещодавно в «Бессарабію» почати прибували «посилки з одеського порту» – найсвіжіші морепродукти з різних куточків світу. Тож і сіфуд-плато є кількох типів – з локальної риби та морепродуктів та з імпортованих делікатесів.

Мале черноморське холодне сіфуд-плато

Склад: устриці, тартар з дунайського оселедця,  тартар з форелі, севіче з судака, севіче з кефалі, відварні рачки та раки.

Ціна: 749 гривень

Вага: 500 грамів

Велике холодне сіфуд-плато

Склад: устриці, равлики булоти, білоногі креветки, тартар з дунайського оселедця, тартар з форелі, севіче з судака, севіче з кефалі, відварні рачки та раки.

Ціна: 1399 гривень

Вага: більше, ніж 1,1 кілограм

 

Гаряче плато чорноморських спеціалітетів

Склад: ставрида, барабулька, бичок-кнут, сарган, раки, овочевий та часниковий соуси

Ціна: 949 гривень

Вага: більше ніж 1,3 кг

Гаряче плато морських делікатесів

Склад: бейбі кальмари, каракатиця, морськой гребінець, королівські креветки, тигрові креветки,  восьминіг, овочевий та часниковий соуси

Ціна: 1799 гривень

Вага: 900 грамів

РИБАLOVE

РИБАLOVE – це класичний рибний ресторан, в якому подають 10 видів устриць, делікатесних молюсків та більше 30 видів охолодженої риби з усіх куточків світу.  Вже протягом кільки років сюди приїжджають за сіфудом ідеальної якості, а холодні та гарячі плато морепродуктів – одні з найбільш популярних позицій в меню.

Мале плато морепродуктів

Склад: устриці Атлантичні №2, тартар з лосося, тартар з тунця, тартар з креветки, равлики булоти, білоногі крветки, фаланги сніжного краба, краб-павук, соуси «Айолі» та винно-оцтовий, топлене вершкове масло, лимон

Ціна: 1298 гривень

Вага: більше 500 грамів

Середнє плато морепродуктів

Склад: устриці Атлантичні №2, тартар з лосося, тартар з тунця, тартар з креветки, равлики булоти, білоногі креветки, фаланги королівського краба, лобстер, краб-вельвет, краб-павук, фаланги сніжного краба, соуси: «Айолі» та винно-оцтовий, топлене вершкове масло, лимон

Ціна: 3998 гривень

Вага: більше 1,5 кілограмів

Велике плато морепродуктів

Склад: устриці Атлантичні №2, тартар з лосося, тартар з тунця, тартар з креветки, равлики булоти, білоногі креветки, лангустіни, фаланги королівського краба, лобстер, краб-вельвет, краб-павук, фаланги сніжного краба, соуси: «Айолі» та винно-оцтовий, топлене вершкове масло, лимон

Ціна: 4998 гривень

Вага: близько 2 кілограмів

Мале плато смажених на грилі морських гадів

Склад: бейбі-кальмари, каракатиці, морські гребінці, тигрові та королевські креветки, восьминіг

Ціна: 1848 гривень

Вага: 500 грамів

Велике плато смажених на грилі морських гадів

Склад: бейбі-кальмари, каракатиці, морські гребінці, тигрові та королевські креветки, восьминіг

Ціна: 3498 гривень

Вага: 1 кілограм

Oxota na Ovets

Це – вишуканий азіатський ресторан, в якому чудово готують як стейки, так і страви з риби та морепродуктів. Нещодавно в меню ресторану з’явилися і сіфуд-плато – з лобстерами, тартарами і сашимі.

Маленьке плато делікатесних морепродуктів

Склад: три види устриць, тартар з лосося, тартар з тунця, сашимі з лосося, сашимі з морського гребінця, сашимі з тунця, лобстер, сівід-салат, авокадо, соуси: соєвий, понзу, овочевий, горіховий.

Ціна: 1875 гривень

Велике плато делікатесних морепродуктів

Склад: три види устриць, тартар з лосося, тартар з тунця, сашимі з лосося, сашимі з морського гребінця, сашимі з тунця,  сашимі з восьминога сашимі з глибоководної креветки La Gamba Roja, лобстер, сівід-салат, авокадо, соуси: соєвий, понзу, овочевий, горіховий.

Ціна: 2575 гривень

RONIN

RONIN – це ресторан японсько-перуанської кухні. Тут кожна страва поєднує в собі японську витонченість і повагу до ідеальних свіжих морепродуктів та вибухові перуанські акценти. Саме сюди варто приходити, аби спробувати тіратідо, севіче та інші нетривіальні страви в стилі Nikkei. І, звісно, тут також подають сети делікатесних морепродуктів.

Маленьке холодне плато морепродуктів

Склад: устриці з соусами юзу-понзу, васабі-халапеньо, сорбетом «порто-вишня», севіче з жовтоперого тунця, севіче з сібаса, сашимі з жовтоперого тунця, сашимі з сібаса, сашимі з лосося, сашимі з дорадо, блакитна тигрова креветки, іспанські креветки Карабінерос, половинка лобстера.

Ціна: 1598 гривень

Велике холодне плато морепродуктів

Склад: устриці з соусами юзу-понзу, васабі-халапеньо, сорбетом «порто-вишня», севіче з жовтоперого тунця, севіче з сібаса, сашимі з жовтоперого тунця, сашимі з сібаса, сашимі з лосося, сашимі з дорадо, блакитна тигрова креветки, іспанські креветки Карабінерос,  іспанські глибоководні креветки La Gamba Roja, солодкі креветки амаебі. лобстер, фаланши королівського краба.

Ціна: 2598 гривень

Мале плато морепродуктів гриль

Склад: морські гребінці, тигрові креветки, восьминіг, хвіст лобстера, філе сібаса, татакі з жовтоперого тунця, устриці, запечені з кисло-солодким соусом, шрірача.

Ціна: 1409 гривень

Велике плато морепродуктів гриль

Склад: морські гребінці, тигрові креветки, восьминіг, філе сібаса, татакі з жовтоперого тунця, устриці, запечені з кисло-солодким соусом, шрірача, лосбтер, фаланги королівського краба.

Ціна: 2698 гривень

Любчик

Привітний та затишний одеський ресторан, в якому готують чорноморські спеціалітети: мідії, рапани та безліч видів локальної риби.

Холодна рибна таріль

Склад: тюлька малосольна, оселедець, скумбрія, чорноморська креветка відварна, огірки малосольні одноденні, картопля відварна з кропом

Ціна: 395 гривень

Вага: 700 грамів

Гаряча рибна таріль

Склад: 5 видів смаженої локальної риби та соуси.

Ціна: 655 гривень

Вага: 700 грамів

Смачного!

 

 

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://kyivgastroguide.com.ua/wp-content/uploads/2017/04/ukraina-kiev-sofiyskaya.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 550px;}